EK Partners

Mzdy

Vedení personální agendy je nejen administrativně nesmírně náročné, ale nese v sobě riziko, že se mezi zaměstnanci roznese výše platů – a i z tohoto důvodu se vyplácí mzdové účetnictví a evidenci outsourcovat. Mzdovou agendu vedeme maximálně diskrétně, spolehlivě a dodržujeme termíny. Stále sledujeme vývoj legislativy, abyste měli jistotu, že mzdy zpracováváme dle nejnovějších předpisů. Při práci navíc využíváme moderní software s cloudovým řešením, který odděluje administrativní složku od účetnictví a umožňuje reporting.

Mzdy jsou specifickým a zároveň legislativně složitým účetním oborem. Naše účetní mají zkušenosti s vedením mzdové agendy, znají zákoník práce a nový občanský zákoník, díky čemuž máte zaručenou správnost a naprostou diskrétnost zpracování. Zároveň převezmeme odpovědnost za rizika správních deliktů v mzdové oblasti. Na základě plné moci Vás také zastoupíme při jednání s úřady a institucemi.

Díky nám se Vám zkrátka nestane, že opomenete poslat odvody, mzdy budou mít zpoždění, nebudete si jistí, kolik zbývá zaměstnancům dovolené nebo Vám unikne insolvence některého z pracovníků.