EK Partners

Účetnictví

Zatěžuje vás vedení účetnictví nebo si nejste jistí správností? Ulevíme Vám a pomůžeme nastavit kompletní účetní procesy. Dále navrhneme a zaimplementujeme reporting a/nebo controlling podle Vašich představ, který při správném používání povede k rozklíčování nákladů, zakázek, projektů atd.. Dáme Vám tak do ruky skvělý nástroj pro ekonomické řízení Vaší firmy.

V menších a středně velkých firmách navíc mnohdy chybí forma kontroly nad účetnictvím a může docházet k chybám z nepozornosti či neznalosti nebo dokonce k záměrné manipulaci s čísly. Externím vedením účetnictví toto riziko eliminujete.

Outsourcing účetnictví znamená, především pro střední a menší firmy, výraznou úsporu nákladů. Navíc máte jistotu, že se o Vás postarají skuteční odborníci a všechny transakce budou zaúčtovány bezchybně. Naše účetní čerpají z mnoha let praxe a po ruce mají tým certifikovaných daňových poradců. Kromě dlouhodobé spolupráce vypomůžeme i formou jednorázové konzultace nebo zpracujeme například účetní závěrku.