Jsme mladou poradenskou společností střední velikosti a nabízíme špičkové služby v oblasti účetnictví a daňového poradenství. Našimi klienty jsou zejména menší a středně velké firmy. Rádi spolupracujeme také se start-upy, kterým pomáháme růst.

Do týmu přivítáme nové kolegy a kolegyně. Čeká Vás příjemné a přátelské pracovní prostředí, flexibilní pracovní doba, možnost profesního růstu a stabilní i férové finanční ohodnocení. Podpoříme Vás také v dalším vzdělávání, ať už se jedná o profesní zkoušky, účast na konferencích nebo mentoring od zkušených kolegů.

Daňový poradce

V týmu přivítáme kolegu s praxí v oboru daní a účetnictví a ochotou se učit. Vaší prací bude zejména poradenství v oblasti DPPO, DPH, případně jiné specializaci. Spolupracovat budete se zkušenými kolegy.

Mzdová, mzdový účetní

Máte zkušenosti s vedením mzdového účetnictví? Pojďte se dále rozvíjet do přátelského týmu v centru Jihlavy. Nabízíme různorodou práci, zkušené kolegy a možnost se profesně posouvat.

Asistent/ka sekretariátu

Hledáme pozitivního týmového hráče pro sekretariát kanceláře daňových a účetních poradců na adrese Senovážné náměstí. Nabízíme různorodou práci, zkušené kolegy a možnost se profesně posouvat.