Zpět
|Novinky

EKP Advisory bude v České národní bance mluvit o převodních cenách

eisenwort lukas 192 3312

Společnost EKP Advisory se v květnu účastnila největšího setkání finančních ředitelů a ředitelek v České republice. Hlavním tématem CFO Congressu bylo Finanční řízení v nepředvídatelné době a akce se účastnilo 218 expertů z oblastí financí. EKP Advisory a Verlag Dashöfer společně přichystaly speciální seminář o převodních cenách. Několika hodinový seminář se bude konat 13. října 2023 v České národní bance a kromě finančních ředitelů bude otevřený i ostatním zájemcům.

„Na přednášce se budu věnovat praktické stránce převodních cen – tou je potřebná dokumentace, příprava benchmarku, aktuální vývoj v převodních cenách po covidu, po energetické krizi a při inflaci. Pro dodržení daňových zákonů je nutné, aby byla dokumentace kompletní a správná,“ uvádíLukáš Eisenwort, jednatel společnosti EKP Advisory.

Převodní neboli transferové ceny jsou finanční částky, za které mezi sebou obchodují dva daňové subjekty z různých států (ale můžou být i z jednoho). Společnost EKP Advisory na semináři spolupracuje s odborným nakladatelstvím Verlag Dashöfer.

Více informací naleznete na Novinky (ekp.cz)

Přihlášky Převodní ceny prakticky | Odborné kurzy, semináře, školení a konference Verlag Dashöfer (kursy.cz)