Daně

Potřebujete zkonzultovat daňový dopad plánované transakce, podat přiznání či kontrolní hlášení, zastoupit na finančním úřadě nebo řešíte jiný problém spojený s daněmi? Obraťte se na nás- poradíme s přímými i nepřímými daněmi. Poskytujeme také rychlé konzultace po telefonu. Samozřejmostí je pro nás i analýza převodních cen.

Daňové poradenství

Jsme tým certifikovaných daňových poradců a veškeré změny v legislativě, judikatuře či v přístupu finanční správy sledujeme za Vás.


Daňové přiznání

Obrátit se na nás můžete nejen pro kompletní zpracování daňových přiznání, ale také pro jednorázovou konzultaci.


DPPO

Daň z příjmů právnických osob představuje jednu z nejvíce sledovaných daní a mnohdy bývá předmětem kontroly ze strany finančního úřadu. Buďte s námi o krok napřed a mějte daňové přiznání v pořádku.


Daňová kontrola

Při jednání s finančním úřadem či jiným správcem daně postupujeme maximálně profesionálně a vycházíme jak ze zkušeností, tak z detailní znalosti zákona.


DPH

Nabízíme spolupráci s daňovými poradci, kteří se specializují právě na problematiku daně z přidané hodnoty a rádi Vám pomůžeme jak rychlou konzultací, tak převzetím celé DPH agendy.


Spotřební daně

Spotřební daně upravuje poměrně složitá legislativa, která se navíc neustále vyvíjí. Pokud si nejste jistí, zda byste měli být plátcem, chcete si ověřit sazbu daně nebo pomoci s výpočtem, jsme tu pro Vás.


Převodní ceny

Vypracujeme pro Vás analýzu tak, abyste splnili pravidlo tržního odstupu a zároveň nastavili transakce efektivně. Dále nabízíme pomoc v případě daňové kontroly nebo sporu.