Zpět
|Novinky

EKPub kvíz na VŠE

EKPubKviz EKP Advisory

Letošní jaro bude na akce bohaté, a to nejen pro naše klienty, ale také pro budoucí daňové naděje. Pro studenty chystáme novinky na veletrhu Šance, připravujeme seminář a hospodský vědomostí PubKvíz v Umbrella lunch baru na VŠE.
Datum je stanoveno 07. 05. 2024 a první kvízová otázka padne v 18 hodin. Zadání je připraveno pro tříčlenné týmy studentů a studentek.

Soutěžící čeká přes 40 otázek ze světa daní, účetnictví, zeměpisu, sportu a všeobecného přehledu. Očekáváme nabiflované a soutěživé daňaře, ekonomy a účetní.

Kapacita Umbrella lunch baru není nafukovací, a tak si účast zajistí ti, kteří se přihlásí jako první. Jiné kritérium pro účast organizátor nestanovuje. Soutěžící nepotřebují žádné dresy, pomůcky a vyloženě zakázané jsou taháky. Postačí jen bystrá mysl, rychlý úsudek a trocha toho sportovního štěstíčka.

EKP si připravilo pro účastníky velmi zajímavé ceny

\ 3x voucher v hodnotě 1.000 Kč do Alzy

\ 3x Voucher v hodnotě 500 Kč do sportovních potřeb Hudy

\ 3x Voucher v hodnotě 200 Kč do knihkupectví Luxor

Pravidla PubKvízu

Účastník kvízu EKP Advisory se přihlášením zavazuje k dodržování pravidel soutěže, které jsou uvedeny.

PRAVIDLA:

- jediné povolené pomůcky jsou papír a tužka,

- správnou odpověď ví vždy moderátor kvízu,

- správné odpovědi budou řečeny po každém kole,

- odpovědi si týmy opraví vzájemně, dle správných odpovědí v prezentaci,

- odpovědi pište čitelně a formulujte co nejkonkrétněji,

- hra má 4 kola, v každém kole je 10 otázek,

- každá sekce má 1 bonusovou otázku,

- jako nejrelevantnější zdroj je považován ten, ze kterého vycházel tvůrce otázky,

POŘADÍ:

- počet bodů,

- počet členů týmu (méně členů = vyšší umístění),

- nejvyšší počet bodů získaný v jednotlivém kole,

- vítěz hromadné bitky po skončení kvízu,

Pár slov organizátora

Pokud se na PubKvíz přihlásíte a z jakýchkoliv důvodů se nebudete moci zúčastnit, dejte nám to vědět. Vezmeme místo vás náhradníky. Stačí poslat email na adresu david.surmaj@ekp.cz.

GDPR
Organizátor má svolení ke zpracování osobních údajů v souladu s Obecným nařízením o ochraně údajů (GDPR): jméno, příjmení, kontakt a uvádění jména v rámci pořádání akce. Zároveň se zavazuje, že nebude poskytovat osobní údaje dalším stranám.

Pořizování záznamů
Organizátor rovněž vyžaduje svolení k využití materiálů vytvořených během akce, zejména prostřednictvím fotografií a videí, pořízených organizátorem, za účelem propagace této akce na webových stránkách, sociálních médiích a jiných mediálních prostředcích, a také následnému uchování materiálů po dobu, která je nezbytná k dosažení účelu jejich využití.

Přihlášením souhlasíte s výše uvedeným a berete na vědomí, že tento souhlas můžete kdykoliv odvolat a žádat o smazání svých osobních údajů a fotografií tím, že se obrátíte emailovou adresu organizátora david.surmaj@ekp.cz.