Účetnictví

Zatěžuje vás vedení účetnictví nebo si nejste jistí správností? Ulevíme vám a pomůžeme nastavit kompletní účetní procesy. Navrhneme a zaimplementujeme reporting a/nebo controlling podle Vašich představ, který při správném používání povede k rozklíčování nákladů, zakázek, projektů atd. Dáme Vám tak do ruky skvělý nástroj pro ekonomické řízení Vaší firmy.

Outsourcing účetnictví znamená, především pro střední a menší firmy, výraznou úsporu nákladů. Navíc máte jistotu, že se o Vás postarají skuteční odborníci a všechny transakce budou zaúčtovány bezchybně. Naše účetní čerpají z mnoha let praxe a po ruce mají tým certifikovaných daňových poradců. Kromě dlouhodobé spolupráce vypomůžeme i formou jednorázové konzultace nebo zpracujeme například účetní závěrku.

Vedení účetnictví

Svěřte účetnictví do rukou profesionálů. Nabízíme vedení jak finančního, tak například i mzdového účetnictví a pomůžeme také formou konzultací.


Reporting

Poskytujeme také kompletní účetní a daňové poradenství a na základě reportingu můžeme navrhnout další kroky vedoucí ke zlepšení finančního stavu firmy a asistovat při jejich realizaci.


Controlling

Controlling patří mezi procesy, které je výhodnější outsourcovat, při interním zpracování totiž hrozí ztráta nadhledu. My nabízíme nezávislý pohled, zkušené daňové poradce a výstupy, které Vaší společnosti skutečně pomůžou.


Nastavení procesů

Funguje Vaše firma skutečně tak efektivně, jak by měla? Pomůžeme při nastavování účetních procesů tak, aby zaměstnanci zbytečně neztráceli čas a měli jasno ve svých kompetencích.