Firemní poradenství

Pouštíte se do přeměny společnosti, likvidace či restrukturalizace? Řešte změny včas s našimi profesionály. Budete tak mít jistotu, že vše proběhne účetně správně, v mezích zákona a s minimálními daňovými dopady. Dále se specializujeme na nasazení ERP systémů a vyhledávání i testování kandidátů na ekonomické pozice.

Pomůžeme vám navést firmu správným směrem. Soustředíme se na správné nastavení procesů, účetních postupů, probereme možné daňové důsledky a společně zvolíme to nejlepší řešení. Kromě daňového a účetního poradenství nabízíme také konzultace při výběru ERP systému a pomoc při jeho nasazení. Dále jsme ideálním rádcem při vyhledávání zaměstnanců na ekonomické pozice. Nenechte nic náhodě a mějte firmu pod kontrolou.

Likvidace společnosti

Výsledkem likvidace společnosti je vyjasnění majetkových poměrů firmy a vypořádání závazků. Jedná se o problematiku, se kterou běžní účetní zpravidla nemají tolik zkušeností. Rádi Vám pomůžeme.


Přeměny

Plánujete fúzi, akvizici, rozdělení nebo jinou přeměnu společnosti? Pak se připravte na proces, který může být nákladný a náročný i z hlediska času a administrativy. S přeměnami máme mnoho zkušeností a rádi pomůžeme nalézt optimální řešení i pro Vás.


Restrukturalizace

Vždy zohledňujeme konkrétní potřeby firmy, cíle restrukturalizace a nabízíme řešení na míru dané společnosti či skupiny tak, aby byla restrukturalizace snadno zrealizovatelná, funkční a dávala smysl také z daňového a účetního hlediska.


Vzdělávání

Připravujeme praktická školení firmám na míru. Tak aby Vaši zaměstnanci získané znalosti využili již zítra při své práci. Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi specifickými požadavky a dopřejte svým zaměstnancům nebo sobě školení, které skutečně využijete.


Due-diligence

Prodej či nákup společnosti je složitý proces, který obnáší mnoho potenciálních skrytých problémů. Náš tým zkušených odborníků se postará, aby Vás žádný účetní nebo daňový problém nepřekvapil.