Nechte si poradit od skutečných profesionálů v oboru. Pomůžeme Vám zorientovat se v daňové a účetní legislativě a ulevíme od účetní či mzdové agendy. Všechna zadání řešíme odborně, efektivně a s Vaší minimální časovou investicí. Nabízíme konzultace jednotlivých transakcí i dlouhodobou spolupráci.

K dispozici Vám budou certifikovaní daňoví poradci a kvalifikovaní účetní s praxí. Každý člen týmu má navíc svou specializaci, ve které se aktivně rozvíjí, díky čemuž víte, že se o Vás stará skutečný odborník.

Daně

Potřebujete zkonzultovat daňový dopad plánované transakce, podat přiznání či kontrolní hlášení, zastoupit na finančním úřadě nebo řešíte jiný problém spojený s daněmi? Obraťte se na nás- poradíme s přímými i nepřímými daněmi. Poskytujeme také rychlé konzultace po telefonu. Samozřejmostí je pro nás i analýza převodních cen.

Mzdy

Vedení personální agendy je nejen administrativně nesmírně náročné, ale nese v sobě riziko, že se mezi zaměstnanci roznese výše platů – a i z tohoto důvodu se vyplácí mzdové účetnictví a evidenci outsourcovat. Mzdovou agendu vedeme maximálně diskrétně, spolehlivě a dodržujeme termíny. Stále sledujeme vývoj legislativy, abyste měli jistotu, že mzdy zpracováváme dle nejnovějších předpisů.

Zahraničí

Jsou Vašimi obchodními partnery zahraniční společnosti nebo dokonce firmy v zemích mimo EU? Pak vás bude trápit DPH a v některých případech také clo. Neváhejte se na nás obrátit, pomůžeme také se zpracováním dat pro Intrastat – od registrace až po samotné reporty.

Firemní poradenství

Pouštíte se do přeměny společnosti, likvidace či restrukturalizace? Řešte změny včas s našimi profesionály. Budete tak mít jistotu, že vše proběhne účetně správně, v mezích zákona a s minimálními daňovými dopady. Dále se specializujeme na nasazení ERP systémů a vyhledávání i testování kandidátů na ekonomické pozice.

Účetnictví

Zatěžuje vás vedení účetnictví nebo si nejste jistí správností? Ulevíme vám a pomůžeme nastavit kompletní účetní procesy. Navrhneme a zaimplementujeme reporting a/nebo controlling podle Vašich představ, který při správném používání povede k rozklíčování nákladů, zakázek, projektů atd.. Dáme Vám tak do ruky skvělý nástroj pro ekonomické řízení Vaší firmy.

Znalecké posudky

Řešíte civilní spor či dokonce trestní kauzu a potřebujete expertní posouzení v oblasti daní či účetnictví? Nechte si vypracovat znalecký posudek. Jedná se o objektivní a nezávislé hodnocení, které můžete použít jako důkazní prostředek. Mnohdy se totiž stává, že zúčastněné strany sporu mají na problematiku odlišný náhled, a právě vyjádření znalce pomůže posunout kauzu dále.