Jsme poradenskou společností a klientům pomáháme zejména v oblasti daní a účetnictví. Naší snahou je vždy patřit mezi špičku na trhu a poskytujeme jak vedení účetnictví, zpracování mezd nebo přípravu daňových přiznání, tak specializované služby, jako účetní reporting a controlling, poradenství při přeměnách společnosti, přesunech majetku, nebo vypracování znaleckých posudků.

Klienti

Našimi klienty jsou především právnické osoby menší a střední velikosti, pro které je outsourcing účetních a daňových služeb tím nejefektivnějším řešením. Vyhledáváme také spolupráci se start-upy, ulevujeme jim od účetní i daňové administrativy, pomáháme s nastavováním procesů a umožňujeme soustředit se čistě na rozvoj byznysu. Vše zpracováváme precizně a efektivně, k čemuž nám pomáhá také pokročilý software s cloudovým řešením, který mimo jiné umožňuje oddělit administrativu od účetnictví a export veškerých dat je snadný a přehledný.

Reference

Shoptet

Náš tým

Spolupracovat budete výhradně s certifikovanými daňovými poradci a kvalifikovanými účetními tak, aby veškeré výstupy byly precizní, včas a mohli jste se na nás spolehnout. Celý tým zároveň funguje efektivně jako celek, s ohledem nejen na profesní specializaci, ale také s respektem k osobnostním profilům členů a důrazem na rozvoj soft skills. Díky tomu můžete očekávat nejen perfektní daňové a účetní výstupy, ale také profesionální jednání a snadnou komunikaci.

Přednášky / konference

Připravujeme školení a přednášky na míru, vedeme pravidelné semináře a vystupujeme také na odborných konferencích. Nezahrneme Vás teorií, ale klademe maximální důraz na to, aby poskytnuté informace byly ihned využitelné v praxi.

Případové studie

Máme zkušenosti s registrací stovek daňových subjektů k DPH, daňovými řešeními restrukturalizací, implementacemi ERP systémů i analýzami převodních cen. V případových studiích Vám představíme konkrétní projekty a výsledky.