Přednášky a konference

Zveme Vás na druhý ročník online konference TaxForum. Připravte se s námi na daňové a účetní změny roku 2023. Představíme Vám i očekávaný vývoj let 2024-2025. Konference se bude konat již 29. 11. 2022 v online prostředí MS Teams.

Jelikož jsme partneři této akce, máme pro naše klienty a partnery slevu 30 % ze základního účastnického poplatku Napište si o slevový kód. Ten pak vložíte do registračního formuláře.

V ceně konference je také její záznam. Ten budete mít k dispozici po neomezenou dobu.

Registrace na konferenci zde

Termín: 1. 12. 2022, Čas: 10:00 - 11:30

Spolupráce AMSP ČR a EKP přinesla webinář.

Anotace:

Daňové novinky na rok 2023 přinášejí dlouhodobě očekávané změny v oblasti DPH ve zvýšení limitu obratu pro povinnou registraci plátce DPH. Novela umožní zrušit registraci stávajícím plátcům s obratem pod 2 mil. Kč ve stanovené lhůtě. Nesprávné pochopení výkladu zákona může mít významné daňové konsekvence nejen vůči obchodním partnerům, ale i z pohledu případných sankcí od správce daně.

Online na platformě Zoom - ZDE

Termín: 12. 12. 2022, Čas: 9:00 - 16:00

Spolupráce 1. VOX a EKP přinesla kurz v prezenční a online formě.

Daně a účetnictví u developerů a vlastníků nemovitostí aktuálně a pro rok 2023

Cílem semináře je seznámit vás s daňovými dopady developerských projektů od přípravné fáze (předprojektová příprava) přes realizační fázi (projektová příprava a výstavba) až po závěrečnou fázi (prodej či nájem), a to ve vztahu k daním z příjmů, DPH, dani z nabytí nemovitých věcí a dani z nemovitých věcí. Seminář je určen zejména pracovníkům developerských a stavebních korporací, pronajímatelům, nájemcům a vlastníkům nemovitostí, jejich účetním a daňovým pracovníkům, dále daňovým poradcům, auditorům, případně dalším, které dané téma zajímá.

Registrace ZDE

Další budoucí události


Kromě poradenské činnosti klademe důraz také na vzdělávání a nabyté vědomosti předáváme dál. Věnujeme se zejména dani z příjmů, dani z přidané hodnoty, mezinárodnímu zdanění, daňovým dopadům přeměn a účetnictví a také převodním cenám.

Máme přístup k legislativním změnám, novinkám a trendům v oboru daní a účetnictví, díky čemuž podáváme vždy správné a užitečné informace.

Připravujeme pravidelné semináře k daním v marketingu a konferenci pro Walters Kluwer

Společnost Wolters Kluwer je globální poskytovatel odborných informací, softwarových řešení a služeb nejen pro účetní a daňové specialisty. Wolter Kluwer

Připravujeme pravidelné, tak jednorázové a více specializované semináře pro 1. VOX

Společnost 1. VOX je přední vzdělávací agenturou, která působí na trhu více jak 25 let. 1. Vox

Působení na VŠE a lektorská činnost

Zakládající partner Lukáš Eisenwort občasně působí také na akademické půdě jako lektor bakalářských a magisterských oborů zaměřených na daňovou oblast.

  • Vedené předměty:

    • Základní kurz daní
    • Kurz přímých daní pro vedlejší specializace
    • Kurzy nepřímých daní pro hlavní i vedlejší specializace