Přednášky a konference

Kromě poradenské činnosti klademe důraz také na vzdělávání a nabyté vědomosti předáváme dál. Věnujeme se zejména dani z příjmů, dani z přidané hodnoty, mezinárodnímu zdanění, daňovým dopadům přeměn a účetnictví a také převodním cenám.

KDE JSTE NÁS JIŽ MOHLI POTKAT?

1. PRAVIDELNÉ SEMINÁŘE K DANÍM V MARKETINGU PRO Wolters Kluwer a 1. VOX

Společnost Wolters Kluwer je globální poskytovatel odborných informací, softwarových řešení a služeb nejen pro účetní a daňové specialisty. Společně pořádáme specializované semináře a konferenci.

Wolter Kluwer

Společnost 1. VOX je přední vzdělávací agenturou, která působí na trhu více jak 25 let. Pro agenturu připravujeme jak pravidelné, tak jednorázové a více specializované semináře.

1. Vox

2. PŮSOBENÍ NA VŠE A LEKTORSKÁ ČINNOST

Zakládající partner Lukáš Eisenwort občasně působí také na akademické půdě jako lektor bakalářských a magisterských oborů zaměřených na daňovou oblast.

MEZI PŘEDMĚTY, KTERÉ LUKÁŠ VEDL, PATŘÍ:

  • Základní kurz daní
  • Kurz přímých daní pro vedlejší specializace
  • Kurzy nepřímých daní pro hlavní i vedlejší specializace

Vzhledem k tomu, že přednášení a lektorské činnosti se věnujeme dlouhodoběji, můžeme zaručit kultivovaný ústní projev, poutavý průběh prezentace a především naprostou profesionalitu. Zároveň máme přístup k legislativním změnám, novinkám a trendům v oboru daní a účetnictví, díky čemuž podáváme vždy správné a užitečné informace.

Budoucí události


Uplynulé události