Náš tým

Součástí týmu jsou odborníci na finanční či mzdové účetnictví, přímé i nepřímé daně, firemní poradenství či soudní znalci v oblasti účetnictví a daní. Důležité pro nás je, aby se každý člen ve své specializaci neustále rozvíjel a sledoval veškeré legislativní změny.

Spolupracovat budete výhradně s certifikovanými daňovými poradci a kvalifikovanými účetními tak, aby veškeré výstupy byly precizní, včas a mohli jste se na nás spolehnout. Celý tým zároveň funguje efektivně jako celek, s ohledem nejen na profesní specializaci, ale také s respektem k osobnostním profilům členů a důrazem na rozvoj soft skills. Díky tomu můžete očekávat nejen perfektní daňové a účetní výstupy, ale také profesionální jednání a snadnou komunikaci.

Hlavní osu týmu pak tvoří zakládající partneři společnosti a poradci zapsaní v Komoře daňových poradců – Jan Kotala a Lukáš Eisenwort. Oba vycházejí z bohaté praxe v poradenských společnostech, neustále se vzdělávají, sami přednášejí a od roku 2015 poskytují služby pod hlavičkou vlastní firmy, EKP Advisory, s.r.o.Manažeři

Daňoví poradci

Asistenti daňových poradců

Finanční a mzdové účetní