Zpět
|Novinky

EKP Advisory vás srdečně zve na veletrh Šance!

EKP_veletrh Šance

V úterý 16. dubna 2024 se zúčastníme profesního veletrhu Šance na VŠE. Náš stánek najdete pod číslem 21. Přijďte si popovídat o EKP Advisory, daňovém poradenství, legislativě, účetních a finančních otázkách, nebo jen tak o životě. K tomu vám nabídneme pikantní zákusek a účast ve foto soutěži o láhev na vodu či o nejlehčí powerbanku na světě!

Letní placená stáž, soutěže a program EKPilot

Pro účastníky našeho programu EKPilot máme také přichystaný speciální dárek. O tomto studentském programu se více informací dozvíte právě u nás na stánku, kde se do něj můžete rovnou i přihlásit. Také se nás nezapomeňte zeptat na letní placenou stáž, na níž možná právě objevíte svoji budoucí profesi.

Zveme vás na seminář

Ve spolupráci s Fakultou financí a účetnictví budeme v květnu pořádat seminář na téma "Jak vyplnit daňové přiznání". Na seminář se také můžete přihlásit přímo na našem stánku nebo na mailu david.surmaj@ekp.cz.

Vyhrajte nejlehčí powerbanku na světě – GEN2

Máme připravenou vědomostní soutěž, ve které po vyplnění jednoduchého kvízu získáte reflexní pásku a nejlepší účastník bude odměněn nejlehčí powerbankou na světě – GEN2.

Potkáme se na EKPubKvízu

Na stánku se také dozvíte víc o chystaném PubKvízu v Umbrella baru. Utvořte tým a přihlaste se. Budeme hrát o zajímavé ceny z Alzy, Hudy sportu nebo ze světa knih. Samozřejmostí bude dostatek jídla i pití. Rozdáme si to ve vědomostech.

Podívejte se na naše další články ze světa daní, daňového poradenství a financí. Najdete nás na EKP Advisory, Facebook či LinkedIn.