Zpět
|Novinky

EKP na stánku č. 4

EKP na stánku č. 4

Jsme mladá, živá a rostoucí firma, která se zabývá daňovým a účetním poradenstvím. Sídlíme jen deset minut od VŠE na Senovážném náměstí, a tak to k nám mají studenti VŠE opravdu jen kousek. A rádi bychom se s Vámi potkali na našem stánku na veletrhu Šance. Určitě se vyplatí se zastavit.

rastr 2023

Přijďte na kávu

Stánek EKP bude umístěn na pozici č. 4, viz plán. Ze stánku ucítíte vůni lahodné kávy a až si dáte svůj šálek, budou Vám k dispozici naši kolegové. Dotazy můžete probrat s daňovým juniorem, seniorem, manažerem nebo jednatelem. Čím více se budete ptát, tím budeme radši. Vaše věcné dotazy pro nás budou inspirací.

Souhrn:

Umístění: stánek č. 4

Sestava na stánku EKP:

Junioři: Lukáš, Bára

Senioři: Tomáš, Lucie

Poradci: Dominika, Jakub

Manažeři: Jan, Petr

Káva: Lavazza

lavazza

Vyhrajte powerbanku

Kromě odborných i neodborných diskusí si můžete také zasoutěžit. Pro soutěžící máme připravený jednoduchý test. Každý účastník obdrží malou cenu v podobě reflexního pásku a ten nejlepší a nejšťastnější vyhraje POWERBANKU. Výsledky testu zaznamenáme a po skončení celého dne bude vyhodnocen. Vítězem bude soutěžící s nejvyšším počtem správných odpovědí, pakliže bude takových studentů více, rozhodne štěstí v podobě náhodného losu.

Souhrn:

Cena: Powerbanka

Placená letní stáž

Kromě soutěže Vás pozveme na Placenou letní stáž, která proběhne v termínu 7. až 18. 8. 2023 přímo v prostorách EKP. Na 14 dní se můžete stát naším kolegou nebo kolegyní a sdílet s námi pracovní den. Vyzkoušíte si záludnosti zakázek našich klientů, naučíme Vás praktickou teorii, budete se podílet na tvorbě odborných článků, půjdeme společně na oběd a jeden večer zakončíme kulturní nebo sportovní aktivitou. Stáž bude rovněž finančně ohodnocena v podobě mzdy. Strávit 14 dní odbornou praxí, a ještě si vydělat na zbytek prázdnin? Pojďte to s námi zkusit.

Souhrn:

Termín: 7. až 18. 8. 2023

Adresa: EKP Advisory, Senovážné náměstí 8, Praha 1, 2. patro

Občerstvení: zajištěno

Mzda: až 15.000 Kč

Náplň stáže: Daňové novinky, Účetnictví a závěrky, Svěřenecké fondy, DPH, Leasing, Due dilligence, Kontrola DPH, Převodní ceny, DPFO, DPPO

Kontakt: martin.fryc@ekp.cz nebo david.surmaj@ekp.cz

skok krok 074 3540 letn  st

Odborný seminář

Na stánku se také dozvíte o zajímavém semináři, který je připraven přímo pro studenty fakulty financí a účetnictví. Ve středu 17. 5. 2023 od 16 hodin proběhne seminář na téma „Jak vyplnit daňové přiznání“. Studenti se tam dozví vše, co je ke správnému zpracování daňového přiznání potřeba. Součástí bude také volná diskuse a prostor na doplňující otázky včetně občerstvení. Zájemci o seminář se mohou přihlásit přímo na stánku nebo pište na email david.surmaj@ekp.cz

Souhrn:

Téma: „Jak vyplnit daňové přiznání

Termín: 17. 5. 2023, 16.00 až 17.30

Adresa: EKP Advisory, Senovážné náměstí 8, Praha 1, 2. patro

Občerstvení: zajištěno

Pomůcky: žádné

Poplatek: 0 Kč

Kontakt/Přihlášení: david.surmaj@ekp.cz

Otevřené pozice

Na veletrhu Šance přeci nemůže chybět pracovní nabídka. EKP hledá mladé nadějné nadšence do daňového a účetního poradenství. Máte hlad po vědomostech? Máte chuť si při studiu vyzkoušet praxi? Chcete nabírat zkušenosti starších kolegů? Láká Vás mít u nás svůj pracovní stůl? Buďte zvědaví a poptejte více informací. My se Vám budeme rádi věnovat.

Souhrn:

Kariéra v EKP

Kontakt: martin.fryc@ekp.cz nebo david.surmaj@ekp.cz