Zpět
|Blog

Na GECOM Global Ecommerce Congress budeme řešit DPH pro e-shopaře

EKP Advisory_GECOM

V úterý 28. května se budeme účastnit GECOM Global Ecommerce Congress 2024, který svým účastníkům přinese přehled o nových trendech, technologiích, integracích a doplňcích do světa online obchodování. Dnešní dynamický svět stále více využívá služby umělé inteligence, která bude v úterý kromě mnoho jiného často zmiňovaným tématem. EKP Advisory je zlatým partnerem kongresu a náš partner a daňový poradce, Jan Tecl, bude i jedním z přednášejících.

„GECOM CON je pro nás významnou událostí, která nám poskytne možnost potkat se s dalšími předními experty a sdílet dál naše zkušenosti a poznatky,“ uvedl Jan Tecl z EKP Advisory. *„Tématem mojí přednášky jsou Nejčastější chyby u e-shopů z pohledu DPH a daně z příjmů aneb co si pohlídat. Budu se věnovat například rozšíření okruhu zákazníků a prodeji do EU, povinné registraci k DPH, One-stop-shop v praxi či prodeji zboží přes Amazon.“*

Pražský hrad se stane středobodem zájemců o ecommerce

GECOM CON hostí více než 50 speakerů a místem konání je Martinický palác na Pražském hradě. Celý den bude kromě přednášek v jednotlivých sálech probíhat i networking (k dispozici bude i networkingová aplikace). Po skončení kongresu budou účastníkům k dispozici online videa a jako třešnička na dortu i závěrečná after party.

Více informací naleznete na www.ekp.cz.