Zpět
|Novinky

Digitalizace účetnictví krok za krokem s wflow a EKP Advisory

p ihl  ka na webin

V úterý 12. prosince se koná webinář, který přinese vhled do digitalizace účetnictví. Společnosti wflow a EKP Advisory spojily síly, aby představily budoucnost účetnictví, díky kterému se od základu zlepší firemní efektivita. Automatizace v oblasti účetnictví totiž může pro firmy znamenat méně papírování a snížení nákladů.

Hlavní body webináře zahrnují představení společnosti wflow vč. praktické ukázky aplikace, dále výhody používání cloudových aplikací pro účetnictví a způsoby, jak digitalizace šetří čas a snižuje náklady. Nedílnou součástí webináře je i zajímavý pohled do zákulisí daňově poradenské společnosti, která se rozhodla digitalizovat a co vše ji k tomu přimělo. Všemi zákoutími digitalizace účetnictví vás na semináři provedou Jan Kotala, jednatel EKP Advisory, a Robert Soudný, CEO wflow, který má bohaté zkušenosti s implementací digitalizace ve firemní prostředí.

Webinář se koná 12. prosince v 11 h a během něj poznáte nejen výhody digitalizace, ale i jaké bývají největší překážky při její implementaci.

Pro více informací ze světa daní a účetnictví nás můžete sledovat na EKP Advisory, Facebook či LinkedIn.