Zpět
|Novinky

V lednu s námi můžete dvakrát posnídat u tématu „Daňové novinky v roce 2024 po ozdravném balíčku“

snidane danovy balicek 1

Blíží se začátek nového roku a s ním nás čeká řada novinek v oblasti daní a účetnictví, které mohou mít významný dopad na podnikání i osobní finance. Hned na leden proto jako daňově poradenská společnost připravujeme pro zájemce dva offline semináře, které přiblíží klíčové aspekty, jež přinese rok 2024 po nedávno schváleném ozdravném balíčku. Semináře se budou konat v sídle naší firmy na Senovážném náměstí a pro účastníky v rámci akcí přichystáme i příjemnou snídani.

Na prvním setkání 17. 1. 2024 se zaměříme na důležité oblasti spojené s benefity a náhradami pro zaměstnance, rozebereme problematiku stravenek a stravenkových paušálů a pronikneme do změn u zdanění a odvodů pro zaměstnance, kteří pracují na dohody o provedení práce (DPP) a dohody o pracovní činnosti (DPČ).

Přihláška zde: https://forms.office.com/e/KFNv3FuGK2

Druhý seminář 30. 1. 2024 přinese podrobné zhodnocení dorovnávacích daní, změny v oblasti daně z příjmů právnických osob (DPPO) a daně z příjmů fyzických osob (DPFO) a poslední novinky u daně z přidané hodnoty (DPH) a v účetnictví.

Přihláška zde: https://forms.office.com/e/2Y55hEBCJg

Obě akce svým posluchačům přinesou hlubší pochopení těchto témat a zároveň budou i skvělou možností k diskuzi s našimi odborníky a ostatními účastníky. Kapacita každého semináře je 10 osob a přihlásit se můžete přes naše internetové stránky. Těšíme se, že společně s vámi prozkoumáme důležité změny, které nám přinese příští rok.

Novému vládnímu konsolidačnímu balíčku se věnujeme například i zde.

Více informací naleznete na EKP Advisory, Facebook či LinkedIn.