Zpět
|Novinky

Letní placená stáž letos také v Jihlavě!

Letní placená stáž letos také v Jihlavě!

EKP Advisory chystá letos prvně placenou odbornou stáž také v Jihlavě, a to pro začínající daňové a účetní poradce. Stáž je určena především studentům ekonomických oborů. Termín je stanoven na 2. až 6. 9. 2024 v prostorách jihlavské pobočky na adrese Telečská 1724/13.

Během pěti dnů účastníci budou moci nahlédnout, jak vypadá běžný den účetní a asistenta daňového poradce. Probere se jak teoretická příprava, tak praktické příklady. Stážisté získají důležité znalosti, které mohou v budoucnu profesně uplatnit.

Kapacita je omezená na 6 osob. Po vyplnění přihlášky budou zájemci kontaktováni a požádáni o zaslání životopisu. V případě, že bude zájemců více nežli je kapacita prostor budou účastníci vybíráni po vyhodnocení životopisů.

Daňové a účetní poradenství u nás není jen o práci

Celý týden, ale nebude jen o povinnostech. Každou středu chodí zaměstnanci na společné firemní obědy a stážisté budou jejich součástí. Na programu bude také neformální část a tou bude jedna společná odpolední aktivita.

Mzda

Týden strávený v EKP dostanou studenti zaplacený částkou 7.500 Kč, tedy 1.500 Kč na den. Před začátkem účastníci podepíší dohodu o provedení práce a mzda jim bude vyplacena ke dvacátému dni v měsíci na jejich bankovní účet.

Témata stáže:

  • Účetní a daňoví poradci?
  • Automatizace účetnictví.
  • Daňové přiznání.
  • Účetní uzávěrka a další témata.

Pomůcky: Vlastní notebook.

Pro více informací volejte Jaroslavu Fialovou na Tel. 560 000 086.

Přihlášky naleznete zde https://forms.office.com/e/ZUAMQHw7iH