Zpět
|Novinky

Loňský rok jsme si v EKP Advisory skutečně užili

ekp hory

V loňském roce jsem se v EKP Advisory věnovali posílení týmového ducha, objevovali jsme nové hranice v oblasti lidských zdrojů a také jsme nezapomněli na firemní odpovědnost. Rok 2023 byl pro nás plný vzrušujících událostí a aktivit. Rozvoji týmu jsme se skutečně věnovali naplno a v tomto směru budeme pokračovat i v letošním roce.

Dlouhodobě se snažíme vytvářet inspirativní pracovní prostředí. O tom se mohli přesvědčit studenti, kteří navštěvují naše semináře, nebo ti, jež se účastnili naší letní placené stáže. Nejenže mladé daňové naděje získaly představu o tom, jak to funguje ve firmě zabývající se** daňovým poradenstvím,** ale věnovali jsem se spolu s nimi kromě práce i zábavě. A tu se opravdu snažíme nezanedbávat.

Žádná výzva pro nás není velká

V zimě jsem se například s celým týmem vydali na pětidenní dobrodružství do Rakouska, kde jsme se lépe poznali a posílili vzájemnou spolupráci. Teambuilding je pro nás důležitý, a proto jsme i v nadcházejících měsících nezaháleli. Navštívili jsem lasergame, vydali jsme se na prohlídku Prahy s bezdomovcem (hlavní město hned získalo zajímavou perspektivu), zahráli jsme si bowling, squash, badminton, beachvolejbal nebo golf. Pravidelně jsme společně navštěvovali i kulturní a historické památky.

Tým EKP Advisory se rozšířil

Loňský rok byl pro nás také hojný co do počtu nových daňových poradců, řady týmu EKP Advisory totiž rozšířilo sedm nových kolegů. A protože rádi dáváme šanci talentovaným lidem, tak jsme na jaře a na podzim navštívili veletrh Šance na VŠE v Praze. Veletrh byl skvělou příležitostí propojit se s nadanými studenty a nabídnout jim náš program EKP na startu, který jsme jim vytvořili doslova na tělo (akce, semináře, zajímavosti, možnost zapojení se do firemních aktivit).

Interní magazín EKPosel nás inspiruje

Z našich aktivit vznikl interní magazín EKPosel, v němž se snažíme sobě navzájem přinášet informace o firmě, o nás, o našem okolí a o zajímavých aktivitách. Již jen tvorba magazínu je pro nás všechny zajímavým tvůrčím počinem, který nás inspiruje do dalších společných činností. Například jsme se zapojili do charitativní akce „Golf pro Paraple“, z níž jsme měli skutečnou radost.

Měli jsme dva vánoční večírky!

S rokem 2023 jsme se rozloučili velkolepě. Ne jednou, ale hned dvakrát! Poprvé jsme společně navštívili jihomoravský sklípek a druhé rozloučení těsně před Vánocemi se proměnilo v nečekaně dlouhé noční posezení v zasedací místnosti, které nás spojilo ještě více. Náš tým tedy věří v sílu společného prožívání a posilování vztahů. Proto i v tom nadcházejícím roce budeme upevňovat vztahy a týmového ducha. Nikoliv z povinnosti, ale protože to tak cítíme. Těšíme se na další společné zážitky!

Podívejte se na naše další články ze světa daní, daňového poradenství a financí. Najdete nás na EKP Advisory, Facebook či LinkedIn.