Zpět
|Novinky

Už se těšíme, až v létě potkáme nové tváře daňového poradenství

ekp advisory sance

Nadcházející léto bude pro naši poradenskou společnost EKP Advisory zlomové. Studentům ekonomického zaměření jsme u nás nabídli placenou letní stáž, kde získají vhled do praktické stránky účetního a daňového poradenství. Nabídka se u mladých lidí setkala s velkým ohlasem a my se již těšíme na spoustu nových tváří a možná i budoucích kolegů a kolegyň. Kromě toho jsme spolu s odborným nakladatelstvím Verlag Dashöfer začali spolupracovat na přípravě semináře o převodních cenách, který se bude konat 13. 10. 2023 v České národní bance.

*„Projekt placené letní stáže jsme v květnu představili na veletrhu Šance na VŠE a mezi studenty si získal velkou pozornost. Stále nám chodí přihlášky, protože spoustu mladých lidí zajímá, jak práce v naší společnosti funguje. Spojíme práci se zábavou a třeba mezi nováčky najdeme i budoucí kolegy, kteří s námi budou sdílet všechny radosti i strasti týkající se účetního a daňového poradenství,“* říká Jan Kotala, jednatel společnosti EKP Advisory. Letní stáž se bude konat ve dnech 7. - 18. 8. 2023 a bude mít nabitý program - od zajímavých témat a školení až po zábavu a jiné společné aktivity.

Převodní ceny v říjnu rozpálí Českou národní banku

V pátek 13. 10. 2023 budeme v České národní bance pořádat dlouho očekávaný seminář „Pálí vás převodní ceny?“, kterým bude provázet náš kolega, jednatel a daňový poradce v jedné osobě, Lukáš Eisenwort. Seminář organizujeme společně s nakladatelstvím Verlag Dashöfer, jenž pomáhá firmám s veškerým odborným zázemím v podobě aktuálních informací z různých oborů. Jejich publikace a tematicky zaměřené portály denně využívají tisíce odborníků napříč celou republikou (a v zahraničí).

„Na semináři se budu věnovat především praktické stránce převodních cen, jako je potřebná dokumentace, příprava benchmarku a aktuální vývoj v převodních cenách po covidu, po energetické krizi a při inflaci,“ uvádí Lukáš. Setkání potrvá od 9 do 14 hodin a součástí bude také občerstvení včetně oběda. Zájemci se na něj můžou přihlásit na internetových stránkách společnosti EKP Advisory.

Více informací naleznete na www.ekp.cz.