top-yellowtop-blue

Lukáš Eisenwort

Je zakládajícím partnerem společnosti EKP Advisory a zároveň jejím jednatelem. Dále je Lukáš členem sekce mezinárodního zdanění a sekce daně z příjmů právnických osob Komory daňových poradců ČR. Lukáš je rovněž členem daňové skupiny Hospodářské komory ČR. Mezi jeho hlavní specializace patří daně z příjmů, mezinárodní zdanění, daňové a účetní dopady přeměn, akvizic, restrukturalizací a jiných korporátních změn.

Lukáš vystudoval Vysokou školu ekonomickou, obor Zdanění a daňová politika. Na akademické půdě také zůstal a občasně působí jako lektor bakalářských a magisterských oborů zaměřených na daňovou oblast. Lukáš Eisenwort dále působil jako partner ve středně velké poradenské společnosti a věnoval se i publikační činnosti a za své články získal několik akademických ocenění.

Certifikovaným daňovým poradcem se stal ihned po ukončení studií na vysoké škole. Doposud posledním úspěchem je jmenování soudním znalcem v oboru ekonomika, odvětví účetní evidence a v oboru ekonomika, ekonomická odvětví různá, specializace daně.

Lukáš Eisenwort rovněž plynně hovoří anglicky.

E-mail: lukas.eisenwort@ekp.cz