top-yellowtop-blue

Jan Tecl

Jan Tecl je důležitou součástí týmu EKP Advisory. Je členem sekce DPH a sekce mezinárodního zdanění při Komoře daňových poradců v ČR . Hlavní specializací je zejména daň z přidané hodnoty a daň z příjmů právnických osob spolu s mezinárodním zdaněním a podnikovými kombinacemi. Soustředí se také na oblast real-estate a související problematiku.

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou a již v průběhu studia splnil Jan Tecl certifikaci daňového poradce. Na univerzitě získal také titul PhD. V současnosti, kromě poskytování daňového poradenství, přednáší taktéž pro renomované vzdělávací agentury.

Jan Tecl Vám pomůže se zpracováním mnoha typů daňových přiznání, jako například k DPH či dani z příjmů, a zaměřuje se také na mezinárodní zdanění nebo daňové dopady přeměn obchodních společností. Jan Tecl se dále specializuje na daňové kontroly a spory a zastoupí Vás tak při jednání se správcem daně.

Díky více než 10 letům praxe poskytuje dále odborná vyjádření v oblasti daní a účetnictví. Kromě dlouhodobější spolupráce se na Jana Tecla můžete také obrátit pro ad hoc poradenství. Ve své praxi pomáhal s mnoha podnikovými kombinacemi, při kterých bylo nutné také pomoci s účetním poradenstvím u některých kroků, poskytoval poradenství skupině cca. 20 nemovitostních společností se zahraničním prvkem nebo nastavoval daně a reporting u start-upů.

Jan Tecl hovoří plynně anglicky.

E-mail: jan.tecl@ekp.cz