Zpět
|Novinky

Srpnová stáž bude plná aktivit, a to nejen z oblasti daňového poradenství

skok krok 098 3626

Letní atmosféra na nás dýchá z každého koutu a my již s velkým očekáváním vyhlížíme nadějné mladé talenty v oblasti daňového poradenství. V rámci placené letní stáže u nás již za týden přivítáme 22 studentů ekonomiky. Věříme, že se tak EKP Advisory brzy rozroste o nové členy týmu. První stáž začíná v pondělí 7. 8. 2023 a na programu se budou podílet kolegové z různých oddělení od IT až po marketing.

„Ve firmě budou dvě kola stáže, první od 7. do 11. srpna a druhé od 14. do 18. srpna. Program jsme připravili opravdu pestrý. Nejdříve se studenti seznámí s chodem firmy a záležitostmi z oblasti IT, poté si je převezmou kolegové daňoví poradci. Během týdne budou mít na starosti správu daní a po školeních na DPPO a DPH také přípravu příslušných daňových přiznání,“ říká Jan Kotala, jednatel společnosti EKP Advisory.

Daňové poradenství u nás není jen o práci

Stáž ale nebude jen o práci. Každý týden budeme mít vyhrazený čas pro přípravu našich pravidelných odborných online setkání s kolegy (EKPokec) či tvorbu newsletteru (EKPrůvodce). Středeční odpoledne pak bude patřit sportovním radovánkám, například beach volejbalu nebo golfu.

Studenti se s projektem stáže seznámili na květnovém veletrhu Šance na VŠE, kde o naši společnost projevili velký zájem. „Práce je pro nás vyváženou směsí povinností a zábavy. Věříme, že to mladé lidi osloví a budou chtít svoji kariéru nastartovat právě u nás,“ dodává Jan Kotala.

Více informací naleznete na www.ekp.cz.