Zpět
|Novinky

V březnu se potkáme na zámku Berchtold s majiteli rodinných firem

berchtold 24

Ve čtvrtek 21. 3. 2024 se na malebném zámečku Berchtold uskuteční pravidelná schůzka majitelů a zakladatelů rodinných firem. Hlavním tématem večera bude „Jak čelit novým výzvám rychle se měnící doby“ a slibuje tak přinést nové perspektivy a poznatky pro úspěšné řízení moderních rodinných firem.

*„V rámci programu se účastníci mohou těšit na inspirativní přednášku od Petra Heriana, majitele společnosti Newton Media. Petr s námi bude sdílet své bohaté zkušenosti a přístup k řešení aktuálních výzev, kterým čelí podnikatelé v dnešní době dynamických změn. Jak efektivně fungovat v podnikatelském prostředí, které se neustále vyvíjí a klade před nás nové výzvy? Na to a mnohem více si v březnu odpovíme,“* říká Jan Kotala, jednatel společnosti EKP Advisory.

Setkání na zámku Berchtold bude jedinečnou příležitostí poslechnout si zajímavé přednášky, navázat nové obchodní kontakty a sdílet své zkušenosti s ostatními podnikateli.

Podívejte se na naše další články ze světa daní, daňového poradenství a financí. Najdete nás na EKP Advisory, Facebook či LinkedIn.