Zpět
|Novinky

V JIHLAVĚ POSNÍDÁME „DAŇOVÉ NOVINKY V ROCE 2024 PO OZDRAVNÉM BALÍČKU“

Seminar EKP Advisory

Počátkem nového roku začnou platit novinky v oblasti daní a účetnictví, které mohou mít významný dopad na podnikání i osobní finance. Hned na leden proto jako daňově poradenská společnost připravujeme pro zájemce tři offline semináře, které přiblíží klíčové aspekty, jež přinese rok 2024 po nedávno schváleném ozdravném balíčku. Semináře se budou konat v obou pobočkách EKP Advisory. Dva proběhnou na Senovážném náměstí a třetí v Jihlavě v Telečské ulici. Pro účastníky v rámci akcí přichystáme i příjemnou snídani.

V Jihlavě 19. 1. 2024 se zaměříme na důležité oblasti spojené s benefity a náhradami pro zaměstnance, rozebereme problematiku stravenek a stravenkových paušálů a pronikneme do změn u zdanění a odvodů pro zaměstnance, kteří pracují na dohody o provedení práce (DPP) a dohody o pracovní činnosti (DPČ), projdeme poslední novinky u daně z přidané hodnoty (DPH) a v účetnictví.

Přihláška zde: https://forms.office.com/e/2Y55hEBCJg

Akce svým posluchačům přinese hlubší pochopení těchto témat a zároveň budou i skvělou možností k diskuzi s našimi odborníky a ostatními účastníky. Kapacita semináře je 6 osob a přihlásit se můžete přes naše internetové stránky. Těšíme se, že společně s vámi prozkoumáme důležité změny, které nám přinese příští rok.

Novému vládnímu konsolidačnímu balíčku se věnujeme například i zde.

Více informací naleznete na EKP Advisory, Facebook či LinkedIn.