Zpět
|Novinky

TAX FORUM 2024 připraví na největší daňové změny posledního desetiletí

taxforum 2024

Rádi bychom vás pozvali na nejvýznamnější tuzemskou událost v oblasti daňového poradenství a účetnictví. Odborná konference TAX FORUM 2024 se koná ve středu 29. 11. 2024 a všechny účastníky připraví na největší daňové změny posledního desetiletí. Chcete-li být u toho, neváhejte se přihlásit. Konference se bude konat prezenčně i online. EKP Advisory akci pořádá ve spolupráci s epravo.cz.

*„Na TAX FORUM 2024 se sejdou přední odborníci v oblasti daňového poradenství, účetnictví a práva. Během konference se zaměříme na významné změny, které nás v příštím roce čekají. Já budu setkání moderovat a během odpoledne pohovořím na téma změn v oblasti daně z příjmů právnických osob a daně z nemovitých věcí,“* uvádí Jan Kotala, jednatel EKP Advisory.

Z EKP Advisory promluví o novinkách tři odborníci

Kromě Jana Kotaly na konferenci vystoupí z EKP Advisory i Jan Tecl (přednáška Nemovitosti v DPH – nová komplexní informace o DPH a nemovitostech) a Lukáš Eisenwort (Převodní ceny v roce 2024). Konference přinese přehled daňových a účetních novinek, bude informovat o dopadech novely zákoníku práce, o kontrolní činnosti finanční správy a mnoho dalšího.

TAX FORUM 2024 se bude konat v OREA HOTELU PYRAMIDA od 9 do 15 h. Účastnit se budou finanční ředitelé, podnikatelé, ekonomové, účetní, daňoví poradci, právníci a všichni, koho chystané změny zajímají.

Více informací naleznete na https://www.epravo.cz/eshop/tax-forum-2024-danove-a-ucetni-novinky-roku-2024-29-11-2023-897.html a www.ekp.cz.

taxforum organizatori